Jak přežít pražské vězení (mapa náhubek-free zón v Praze)

Update 2: na IPR asi stále těží kryptoměny, takže nová data nejsou

Update: data aktualizována na verzi z 14.5.2021. Náhubky se v zastavěných oblastech momentálně nosit nemusí, ale jak víme, toto se může kdykoli změnit a následně ještě 20x aktualizovat během jediného dne.

Supermanažer a Koordinátor vesmíru s, eufemisticky řečeno, deteriovanou osobností, se svými poskoky posílá fízly na své poddané když se poddaní chtějí nadechnout i na liduprázdné ulici. Aktivita koronaviru se zmnohonásobí večer po 21. hodině. Nenechte se pomýlit, viriony mají kolektivní vědomí a toto kolektivní vědomí komunikuje s lidmi. Nedávno například došlo k posunu času. Poledne tak už zase není přirozeně ve 12 hodin, ale až v jednu odpoledne. Koronavirus by za normálních okolností zmnohonásobil aktivitu až po 22. hodině, tedy po 20. hodině UTC, ale jeho kolektivní vědomí se propojilo s lidmi a tak ví, že došlo k posunu času a ihned se přizpůsobil. Nyní se aktivuje už v 19 UTC, tedy ve 21 hodin CEST. Není radno ho podceňovat! Nedýchat ani ve dne na zastavěném území.

Co je to takové zastavěné území? To je třeba Ďáblický háj, Krčský les, celý Hostivařský lesopark a samozřejmě všechny parky v centrální Praze. Že to nedává smysl? No nedává, proč by mělo.

Zastavěné území je totiž specifikované Koordinátorovými poskoky z NVP. Pátral jsem, pátral, a našel datovou sadu https://www.geoportalpraha.cz/cs/data/otevrena-data/8689A37A-DD4D-4FB2-A... , kde by měla být zastavěná území v okrese Hlavní město Praha. Datová sada je k 10.2.2021.

Vzal jsem tuto sadu a přidal ji do http://ruian.poloha.net/12/50.0747/14.4652/d a znegoval. Kanárkově žlutá území jsou ta, co NEJSOU zastavěná. Za předpokladu, že kolem vás nebudou ve vzdálenosti 2 metry a menší žádní další lidé, můžete si zde sundat náhubek a vychutnávat jaro. Fízlové by vás za to neměli zbušit. No oni vás asi stejně zbuší, pokud se tam objeví, ale alespoň budete mít šanci v následném správním řízení ubránit se poplatku až 3M Kč.

Některá místa, která jsou fakticky zastavěná, leží v zóně náhubek-free. Těžko říct proč. Buď poskoci ještě nestihli zanést do územního plánu tu skutečnost, že území je fakticky zastavěné a nebo je kvalita dat taková, jaká je u státní správy obvyklá. Buďte proto opatrní, 3M poplatek hrozí i ve zde zobrazených náhubek-free zónách, pokud je poskoci zapomněli do datové sady dát. Bohužel není v mých silách momentálně zjistit, jak se věc mají. Znáte to, oni mají jiný text správního řádu než plebs, takže mámit z nich něco teď je naprd.

Užijte si velikonoce, opatrujte se a nepřekračujte tlustou červenou čáru - to je hranice okresu Hlavní město Praha.

Psychopatům zmar!